18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Batuta

Etiketim: batuta

Lagja e re në Ndroq/ Rama batuta me demokratin: Më tha...

0
Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Ndroq, ku inaguroi 74 banesa të reja të rindërtuara pas goditjes nga tërmeti.Gjatë fjalës së tij, Rama...

“Lali, vetëm celularin kam merak”, Veliaj batuta me djalin e aksidentuar:...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka vizituar në Spitalin e Traumës 5 të lënduarit nga aksidenti i mbrëmjes së sotme.Veliaj u njoh...

Batuta mes kryeministrit Rama dhe ambasadores amerikane

0
Pak ditë më parë u publikua historia e disa afganëve të ardhur në Shqipëri shtatorin e kaluar. Ata kanë nisur studimet në Universitetin Bujqësor...

Rama batuta në Komisionin Hetimor: Jam racë kali tjetër, të mbaj...

0
Në Komisionin Hetimor për Inceneratorët, ku po jep dëshminë, nuk kanë munguar batutat e Ramës.Belind Këlliçi po i tregonte dokumente ndërsa në një moment...

Meta kryeministër pas 25 prillit?! Veliaj: Historia me batuta, bajate!

0
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, tha në emisionin “Real Story”, në News24, se PS në jug ka rezultat spektakolar, ndaj dhe luan në mbrojtje, ndërsa...

Batuta e Vasilit: Rama kërkon një fushë vetëm me lojtarët e...

0
Ndryshimet kushtetuese në kuadër të reformës zgjedhore do të mbledhin sërish Këshillin Politik ditën e nesërme (20 korrik) ku prezent do të jetë dhe...

“Unë kam bërë batuta me ambasadorët”/ Kryemadhi nxjerr “sekretet” e takimeve:...

0
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka folur në lidhje me ngërçin në reformën zgjedhore. Nga studio e “Opinion”, Kryemadhi është shprehur se...

“Fluturuan me skaf”! Rama batuta me vlonjatët: Pranvera për ju fillon...

0
Kryeministri Edi Rama prezantoi këtë pasdite projektin e aeroportit të Vlorës. Gjatë fjalës së tij, Rama nuk ka lënë pas edhe batutat me vlonjatët,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS