26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Baterinë

Etiketim: baterinë

Prezantohet teknologjia që karikon baterinë e smartfonëve për 20 minuta

0
Oppo ka qenë prej kohësh një lider në teknologjitë e karikimit të shpejtë. Është kompania që fshihet pas sistemit Dash Charge të OnePlus dhe...

7 GABIME QE SHKATERROJNE BATERINE E TELEFONIT TUAJ | Fakte Interesante

0
7 GABIME QE SHKATERROJNE BATERINE E TELEFONIT TUAJ | Fakte Interesante

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni gjatë kohës sa e...

0
Mënyra se si e mbushni baterinë e telefonit mund të jetë thelbësore jo vetëm për faturat e energjisë elektrike dhe sigurinë tuaj, por edhe...

Kompania kineze kalon limitet, gati të prodhojë baterinë e makinës me...

0
Një kompani kineze e prodhimit të baterive të makinave është gati për të prodhuar një bateri, jetëgjatësia e së cilës tejkalon limitet. Sipas BBC, bateria...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS