26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkisë

Etiketim: Bashkisë

Covid-19 në Pogradec: Infektohet punonjësi i bashkisë

0
Një tjetër rast pozitiv është regjistruar në Pogradec. Mësohet se i infektuar është një ponunjës i urbanistikës në bashki. Në total janë 3 të infektuar nga...

Dibër/ Dalin pozitiv me koronavirus një punonjës i Bashkisë dhe një...

0
Një punonjësi i stafit të Bashkisë Dibër dhe një punonjës policie kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Nisur nga këto raste, një ditë më parë...

Punonjësi i Bashkisë Pogradec rezulton pozitiv me koronavirus, izolohet një pjesë...

0
Mëngjesin e sotëm janë konfirmuar raste të reja në qarkun e Korçës me COVID-19, ndërsa është mësuar së një punonjës bashkie është infektuar me...

Transporti publik në pikëpyetje, shoqata letër bashkisë për rishqyrtim të kushteve

0
Një javë pasi transporti publik nisi punën, teksa qëndroi mbyllur për rreth 4 muaj për shkak të pandemisë COVID-19, duket se gjërat nuk kanë...

COVID prek punonjësin, mbyllet kopshti i bashkisë “4 Stinët” në Tiranë

0
Kopshti “4 Stinët” me numer nr. 45 në Tiranë është mbyllur pasi nje punonjes ka dalë pozitive me COVID. Personi i infektuar mesohet se...

Arrestohet ish-kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku  

0
Është arrestuar ish-kryetari i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. "News 24" raporton se ai ndodhet në ambientet e Drejtorisë së Policisë në kryeqytet. Agim Kajmaku...

KLSH zbulon shkeljet e Veliajt: IMK t’i kërkojë qeverisë e bashkisë...

0
Kontrolli i lartë i shtetit ka kërkuar rindërtimin e teatrit kombëtar aty ku ishte dhe si ishte. pas auditimit të të gjithë dokumentacioneve, vihet...

Protesta: Jo plehra afër shtëpive/ Pogradec, banorët e Gështenjasit kundër projektit...

0
Projekti i Bashkise së Pogradecit i nisur disa vite më parë për ndërtimin e stacionit të mbetjeve në afërsi të fshatrave të Pogradecit për...

Paqartësia për rindërtimin/ Durrës, pas protestave të njëpasnjëshme banorët priten nga...

0
Paqartësia për procesin e rindërtimit po karakterizon shumë banorë të Durrësit të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Për të disatën herë, banorët e...

PD e akuzoi se kishte mbajtur të fshehtë lajmin e infektimit/...

0
Ditën e sotme ka rezultuar një person pozitiv me Covid-19 në bashkinë Mat dhe nga drejtues të partisë Demokratike në rreth u akuzua se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS