17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkie

Etiketim: bashkie

Basha nuk i harton më listat vetë/ Kandidatët për deputetë dhe...

0
Në  zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe lokale  lista e kandidatëve  të Partisë Demokratike  nuk do të jenë më e drejtë ekskluzive e kryetarit. Pas marrëveshjes ...

Basha reflekton për listat e kandidatëve për deputet dhe kryetar bashkie:...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, prej orës 11:00 ka mbledhur kryesinë. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Basha kërkon përzgjedhjen...

Mbledhja e kryesisë së PD/ Detaje: Basha kërkon përzgjedhjen e kandidatëve...

0
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, prej orës 11:00 ka mbledhur kryesinë. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Basha kërkon përzgjedhjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS