14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkia tirane

Etiketim: bashkia tirane

Bashkia e Tiranës, hetim ndërkombëtar për Armand Dukën

0
Bashkia e Tiranës, në cilësinë e aksionerit të Klubit të Futbollit, do të kërkojë të Hënën një hetim kombëtar dhe ndërkombëtar për shkeljet dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS