14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëpunimit

Etiketim: bashkëpunimit

Cakaj telefonatë me Adel Al-Jubeir: Thellim i bashkëpunimit ekonomik për nxitjen...

0
Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, ka zhvilluar sot një bisedë telefonike me Ministrin e Shtetit për Punët e...

Dhurata Dora zbulon datën e publikimit të bashkëpunimit me Azet

0
Dhurata Dora dhe Azet po vijnë sërish me bashkëpunim. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora dhe reperi shqiptar Azet kanë bashkuar sërish idetë për projektin...

​Fuqizimi i bashkëpunimit në mes IPK-së dhe qytetarëve ndihmon Policinë

0
Inspektorati Policor i Kosovës në një ceremoni të organizuar ka shënuar sot 14 vjetorin e themelimit. Në këtë ceremoni morën pjesë kryesisht punonjës të IPK-së...

​Fuqizimi i bashkëpunimit në mes IPK-së dhe qytetarëve, ndihmon Policinë

0
Inspektorati Policor i Kosovës në një ceremoni të organizuar ka shënuar sot 14 vjetorin e themelimit. Në këtë ceremoni morën pjesë kryesisht punonjës të IPK-së...

Majk jep detaje rreth bashkëpunimit me Ledri Vulën: Do të jetë...

0
Rep-artisti shqiptar, Kastriot Rexha, i njohur ndryshe si Majk, vazhdon të mbetet aktiv sa i përket prurjeve të reja muzikore. Edhe gjatë pandemisë coronavirus ai...

Haradinaj-Stublla dhe Minxhozi diskutojnë për dinamikën e re të bashkëpunimit Kosovë-Shqipëri

0
Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shqipërisë në Prishtinë Qemal Minxhozi, të cilin e ka falënderuar...

Dafina Zeqiri zbulon titullin e bashkëpunimit me Lumi B dhe Ledrin

0
Kënga pritet të publikohet shumë shpejt. Dafina Zeqiri së bashku me Ledri Vulën dhe Lumi B pritet të publikojnë bashkëpunimin e ri shumë shpejt, njofton...

Caka: Shtim të bashkëpunimit ekonomik dhe më shumë investime japoneze në...

0
Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj, zhvilloi një bisedë telefonike me Ministrine Punëve të Jashtme të Japonisë Z.Kneji Wakamiya...

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit del kundër bashkëpunimit mes Ramës dhe...

0
Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka reaguar ndaj tryezës të organizuar nga Partia Socialiste dhe Partia Demokratike në Shqipëri për mbrojtjen e këtij objekt. Kjo...

Majk dhe Capital T nisin xhirimet e bashkëpunimit të tretë

0
Dy reperët e njohur të estradës, Majk dhe Capital T, javën e kaluar njoftuan se ishin në përgatitje e sipër të bashkëpunimit të tyre...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS