26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bardha

Etiketim: bardha

Po kalonin vijat e bardha, makina në Tiranë përplas çiftin me...

0
Një çift me foshnjën e tyre 3-muajshe po kalonin vijat e bardha mesditën e kësaj të diele në Rrugën e Kavajës në Tiranë, teksa...

Po kalonin vijat e bardha, vetura në Tiranë përplas çiftin me...

0
Një çift me foshnjën e tyre 3-muajshe po kalonin vijat e bardha mesditën e kësaj të diele në Rrugën e Kavajës në Tiranë, teksa...
Gigi Hadid duket e mahnitshme në të bardha në festën e ditëlindjes së 27-të e shoqëruar nga famil…

Gigi Hadid duket e mahnitshme në të bardha në festën e...

0
Gigi Hadid dukej e mahnitshme dhe elegante në një veshje të bardhë transparent teksa festoi ditëlindjen e saj të 27-të në Zero Bond në...
Adelina Berisha duket atraktive në të bardha ndërsa tregon modelin e ri me flokë të shkurtra

Adelina Berisha duket atraktive në të bardha ndërsa tregon modelin e...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme...
Oriola Marashi shkëlqen në fotosesion e ri e veshur në të bardha

Oriola Marashi shkëlqen në fotosesion e ri e veshur në të...

0
Oriola Marashi është një prej modeleve më të suksesshme shqiptare.Modelja nga Shqipëria mbetet e angazhuar si imazh i markave të ndryshme të veshjes për...

Xhensila dhe Arilena shkëlqejnë në të bardha, këngëtaret pozojnë krah njëra-tjetrës

0
Pak ditë më parë Arilena Ara festoi ditëlindjen e 22-të dhe vendosi të bëjë një festë në bregdet ku kishte të ftuar shumë emra...

Të gjithë kokë e këmbë me të bardha, fotoja më e...

0
Ditëlindja e Arilena Arës mori sot të gjithë vëmendjen, kaq festë e bukur ishte! Këngëtarja mbushi 22 vjeç, dhe sic tha edhe vetë, kjo...

Elbasan, 3 rastet e reja me Covid-19 nga bluzat e bardha,...

0
3 rastet e ditës së sotme me Covid-19 në Elbasan i përkasin bluzave te bardha. Konkretisht bëhet fjalë për 2 infermiere dhe një mjek të...

Izabel Goulart seksi në të bardha

0
Modelja Braziliane,Izabel Goulart, tregon trupin e saj fenomenale në bikini të bardha Ajo ka festuar 30 vjetorin e lindjes së të fejuarit të saj të futbollistit...

Covid prek bluzat e bardha dhe në Elbasan, dalin pozitivë 1...

0
Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koronavirus tre persona në Elbasan. “BalkanWeb” mëson se të infektuar me Covid janë një mjek...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS