27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bananeve

Etiketim: bananeve

Kokainë në kontenierët e bananeve në Portin e Durrësit, arrestohet administratori...

0
Policia shqiptare ka njoftuar arrestimin e administratorin e kompaninë e importit të bananeve "Alba Exotic Fruit".Shtetasi E. D., 51 vjeç, banues në Tiranë, ishte...

Kokainë mes bananeve, arrestohet administratori

0
Arrestohet pronari dhe administratori i firmës "Alba Exotic Fruit" Eduart Dauti.Njoftimi:51-vjeçari, banues në Tiranë ishte shpallur në kërkim pasi Gjykata e Posaçme e Shkallës...

Kush është Eduart Dauti që e ktheu kompaninë e importit të...

0
Kompania "Alba Exotic Friut" e Eduart Dautit dyshohet se në mënyrë sistematike sillte kokainë nga Ekuatori në Portin e Durrësit, duke u shndërruar kështu...

Kokaina mes bananeve e mbështjellë me figurën e Pablo Escobarit, lirohet...

0
Klajdi Xibraku, i akuzuar për trafikun e narkotikëve është lënë i lirë këtë të mërkurë nga gjykata.Gjykata e Durrësit ia kishte kaluar çështjen e...

Mungon avokati Haxhia shtyhet seanca për biznesmenin e bananeve, Arbër Çekaj...

0
Shtyhet seanca për Arbër Çekaj, biznesmenin e akuzuar për trafikun e 613 kg kokainë nga Ekuadori që u kapën në Maminas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS