16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balliu

Etiketim: Balliu

Klevis Balliu: Berisha, spartan i luftës kundër së keqes, shpresë për...

0
Ish deputeti i PD-së, Klevis Balliu e quan "shpresë për vendin" zgjedhjen e Sali Berishës në postin e kreut të PD-së.Në një postim në...

Goli mban firmën e Manajt, Balliu mposhti Barcelonën; fundjavë pozitive e...

0
Fundjava që sapo lamë pas ishte mjaft pozitive për disa prej lojtarëve kuqezinj, pjesë e kombëtares shqiptare, që aktivizohen në kampionatet e mëdha europiane....

Raporti i DASH, Hajdarmataj: Nxin Shqipërinë. Balliu: Nuk është i plotë,...

0
Raporti i DASH për Shqipërinë ishte një nga pikat e diskutimit në studion e "log." në Abc të gazetarit Endri Xhafo.Për të folur për...

Balliu: Nuk pres që Rama të shpallet non grata, kërkoj që...

0
Ish deputeti i PD, Klevis Balliu thotë se kryeministri Edi Rama duhet të arrestohet për vjedhjet që po bën.Në studion e "Quo Vadis" ku...

Rikthimi i të larguarve, Balliu: Në PD nuk ka vend vetëm...

0
Partia Demokratike ka nisur një proces hapjeje dhe baza ka shtuar presionin për të rikandiduar  për deputetë “grupin” e Berishës. Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, një...

Balliu: U shemb një histori e tërë për kulla dhe qendrën...

0
Ish deputeti i PD Klevis Balliu, në një intervistë për Ora News ka deklaruar se vetëm në nj♪7 regjim, bashkia e Tiranës me 10%...

Balliu nga Pogradeci: Rrezikohemi nga pandemia ekonomike, 66 mijë famile pa...

0
Për ish-deputetin demokrat, Klevis Balliu, Shqipëria rrezikohet nga pandemia ekonomike pas asaj shëndetësore. Nga Pogradeci, demokrati tha se 66 mijë familje rrezikojnë bukën, ndërsa qeveria...

Balliu: Jua tregoj 2 kullat e para tek Unaza e Re...

0
Klevis Balliu, ish-deputeti i PD, ka mbështetur me forcë sot protestën e banorëve të Unazës së Re tek Gjykata e Apelit,...

Protesta e Unazes se Re, Balliu: Jemi me ligjin, nuk na...

0
Ashtu siç çdo mbrëmje banorët e Unazës së Re po protetsojnë për mbrojtjen e banesave të tyre. I pranishëm në mbështetje të tyre ishte...

Shoqerohet ne polici ish-deputeti demokrat Klevis Balliu

0
Policia ka shoqëruar në komisariat ish-deputetin demokrat Klevis Balliu. Balliu është shoqëruar menjëherë pas përfundimit të protestës. Banorët bllokuan sërish rrugën....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS