18.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balet

Etiketim: balet

Në sheshin e Prishtinës organizohet orë e hapur e baletit për fëmijët

Në sheshin e Prishtinës organizohet orë e hapur e baletit për...

0
Shkolla e Baletit "Angel"  dje (25 prill) ka shndërruar sheshin kryesor të Prishtinës "Zahir Pajaziti" në një 'sallë baleti" duke mbajtur një orë të...

Janë dy balerinë të suksesshëm, por Ola dhe Esdalini ua kanë...

0
Të ftuar sot në emisionin “Rudina”, Manjola Hasani dhe Esdalin Gorani patën shumë për të rrëfyer. Si rrallëherë në një studio televizive, balerinët na...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS