19.4 C
Tirana
E mërkurë, 25 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bajkos

Etiketim: Bajkos

Iu ul në gjunjë në skenë por u ndanë pak pas...

0
Ndarja e Ardit Roshit dhe Blerina Bajkos bëri bujë në media. Ish-çifti i dhanë fund fejesës pak kohë pasi moderatori i propozoi vajzës së Agim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS