26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bab

Etiketim: bab

Babë e bir ekzekutuan komisarin e Shkodrës 22 vite më parë/...

0
Vrasje të bujshme, tentativa vrasje, plagosje të rëndë, arratisje nga burgu e shumë vepra tjera të rënda në vijimësi për familjen Tafili, nisën në...

Kultivuan kanabis në një serë, arrestohen babë e bir!

0
Finalizohet operacioni policor i koduar "Melgusha", për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimin të bimëve narkotike.Operacioni u realizua nga DVP...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS