27.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Axhend

Etiketim: axhend

Gara për kreun e PD/ Rivali i Berishës ende pa axhendë...

0
Në mbledhjen e radhës së Komisionit të Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale, u diskutua kalendari i takimeve të kandidatëve për Kryetar të PD.Komisioni...

“Basha ka të drejtë të kandidojë!”- Berisha zbardh axhendën e Kuvendit...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbardhur axhenden e Kuvendit që do të organizohet nga Komisioni i Rithemelimit më 30 prill.Sipas tij, në këtë Kuvend do...

“Të hetohen të shpallurit non-grata”/ Basha: Do jem në çdo mbledhje...

0
Para se të futej në Kuvend, Basha foli para mediave duke thënë se do të vijojë takimet me demokratët.Basha: Pas përfundimit të mbledhjes Alibeaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS