16.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ava Max

Etiketim: Ava Max

“Maybe You’re The Problem”, kënga më e re nga Ava Max

“Maybe You’re The Problem”, kënga më e re nga Ava Max

0
Artistja shqiptare me renome ndërkombëtare, Ava Max, ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor."Maybe You're The Problem" mban titullin kënga...
Ava Max poston një video të shkurtër të projektit të ri – teksa këndon ‘live’ shoqëruar me piano

Ava Max poston një video të shkurtër të projektit të ri...

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Ava Max është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikor.Këtë e ka bërë të ditur vet 28-vjeçarja në...
Ava Max sjell fotografi tërheqëse për fansat, si rrallë herë shkruan në shqip përshkrimin e tyre …

Ava Max sjell fotografi tërheqëse për fansat, si rrallë herë shkruan...

0
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.Së fundmi, bukuroshja me origjinë...
Ava Max pozon e mbuluar me shami, ndërsa nxjerr në pah gjoksin në imazhet e fundit

Ava Max pozon e mbuluar me shami, ndërsa nxjerr në pah...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS