24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autoritare

Etiketim: autoritare

Vetëflijimi për ringjallje, Dragoti: Në mungesë të babait, nëna figurë autoritare,...

0
Në intervistë për Ora News, profesori Edmond Dragoti komentoi ngjarjen e rëndë të kombinatit, ku u vetëflijuan nënë e bijë. Ai tha se ky akt...

Fëmijët e rritur nga nëna autoritare janë më të rrezikuar të...

0
Fëmijët e rritur nga nëna “perfeksioniste” dhe strikte janë më të rrezikuar, që me kohë të fillojnë të konsumojnë alkool. Kjo sipas një studimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS