26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autoritar

Etiketim: autoritar

Të jesh autoritar apo komunikativ?

0
Në ekonominë e vështirë të ditëve të sotme, a duhet që liderët të jenë autoritarë, analitikë dhe të organizuar, apo duhet të jenë empatikë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS