26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autoqefale

Etiketim: Autoqefale

“Është mëkat dhe gabim”/ Kthimi i Shën Sofisë në xhami, reagon...

0
Në lidhje me vendimin e Turqisë për të kthyer në xhami Kishën e Urtësisë së Perëndisë (Shën Sofinë), Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe gjithë...

“Është mëkat”, kthimi i Shën Sofisë në xhami, reagon Kisha Autoqefale...

0
Pas vendimit te Turqisë për të kthyer në xhami Kishën e Urtësisë së Perëndisë (Shën Sofinë), Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe gjithë Shqipërisë, Anastasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS