17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Automatikun

Etiketim: automatikun

Pas sherrit, i riu merr automatikun dhe qëllon drejt makinës së...

0
Qëlloi me armë zjarri në drejtim të një automjeti të parkuar, shpallet në kërkim 30-vjeçari dhe po punohet për kapjen e tij.Sot rreth orës...

“Më vunë automatikun në kokë, kur zbrazën armën unë…”/ Zbardhet dëshmia...

0
Zbardhen te tjera detaje nga ngjarja e ndodhur mengjesin e sotem ne Shkoder, ku nje 50 vjecari iu be atentat me arme, por per...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS