17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Automatikisht

Etiketim: automatikisht

Google Assistant tani mund të ndryshojë automatikisht fjalëkalimet

0
Rreth një vit më parë, Google bëri të ditur se Assistant do të ofronte mundësinë për të ndryshuar fjalëkalimet e komprometuara dhe kompania tani...

Thashethemet pretendojnë se Apple dhe Google kanë instaluar automatikisht aplikacionin e...

0
Apple dhe Google azhurnuan sistemet e tyre të operimit me kornizën për aplikacionet qeveritare, dhe jo vetë një aplikacion. Përdoruesit në rrjetet sociale janë të...

Motoçikleta nga Bosch njofton automatikisht shërbimet e urgjencës kur ndodh një...

0
Bosch ka nisur një sistem të ri të thirrjeve të emergjencës, i cili automatikisht mund të kërkojë ndihmë kur ndodh aksidenti. Sidoqoftë, ky sistem është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS