17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autobusat

Etiketim: autobusat

Pas 3 muajsh mbyllje/ Nga sot lejohet transporti publik, urbanet dhe...

0
Pas tre muajsh shkëputje, sot transporti publik është i lejuar të fillojë punë, si ai qytetas dhe ndërqytetas. Të gjithë autobusat dhe urbanet publike...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS