24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Atlantic

Etiketim: Atlantic

Gucci Mane njofton se po largohet nga’ Atlantic Records’ dhe i...

0
Gucci Mane po thumbon ‘Atlantic Records’ me disa biseda të ashpra në Twitter. Reperi me qendër në Atlanta, 40 vjeçar, e quajti labelin e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS