18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ateron

Etiketim: ateron

Ibrahimovic “ateron” në Milano, e pret karantina dy javore

0
Milani rigjen Zlatan Ibrahimovicin. Gjiganti suedez zbarkoi në Malpensa rreth orës 19:35 dhe u nis menjëherë për në qendrën sportive të kuqezinjve, ku do...

Më në fund, Ronaldo ateron në Torino

0
Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, më në fund po ateron në Torino pas konfuzionit të fluturimit të tij nga Madeira dje. Avionit privat të Ronaldos...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS