16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Analistin politik

Etiketim: analistin politik

Meta dekoron analistin e shquar politik, Auron Dodi me titullin “Kalorës...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vlerësuar këtë të enjte analistin politik, gazetarin, gjuhëtarin dhe përkthyesin e shquar zotin Auron Dodi me Titullin “Kalorës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS