16.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet AMG

Etiketim: AMG

AMG zbulon mercedesin më ‘brutal’ të parë deri më tani

0
Rrjetet sociale u mbuluan me një seri fotografish të Mercedes Coupe të shumëpritur. Një makinë e tillë më herët ishte parë në Nürburgring me një...

Garë interesante ndërmjet AMG G63, BMW M340i, Audi RSQ3, dhe VW...

0
Epo, kjo është një garë interesante dhe e çuditshme. Garat e shpejtësisë janë mënyra e shkëlqyeshme për të gjykuar performancën midis veturave. Shpesh, modelet e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS