18.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Amber

Etiketim: Amber

Jeta e re e Amber Heard, ndryshon emrin dhe ‘fshihet’ në...

0
Pas gjyqit të bujshëm për shpifje ndaj Johnny Depp, duket se Amber Heard ka gjetur një mënyrë të re jetese, ndaj edhe ka vendosur...
Johnny Depp i bashkohet TikTokut pas fitores ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard

Johnny Depp i bashkohet TikTokut pas fitores ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard

0
Johnny Depp ka hapur një llogari në TikTok pas fitores së tij të fundit ligjore ndaj ish-bashkëshortes, Amber Heard.Aktori, 58 vjeç, kishte mbledhur më...

Amber Alerts në Instagram do të ndihmojë në gjetjen e fëmijëve...

0
Instagram ka vënë një "vegël" tejet e rëndësishme, që do të ndihmojë në lokalizimin e fëmijëve të rrëmbyer.Fjala është për "veglën" e quajtur Amber...

Gjyqi/ Amber Heard: Johnny Depp hidhte shishe drejt meje si granata,...

0
Ish-gruaja e yllit të Hollywood Johnny Depp, Amber Heard, akuzon aktorin se ai ka lëshuar drejt saj “si granata” të paktën 30 shishe vere...

Gjyqi i Depp/ Amber Heard pranon se ka goditur ish-bashkëshortin, shton...

0
Në seancën e sotme të gjyqit për shpifje mes yllit të Hollywood, Jonny Depp dhe ish-gruas Amber Heard, kjo e fundit ka pranuar më...

Gjyqi i Depp/ Amber Heard përshkruan momentin kur Depp e kërcënoi...

0
Amber Heard tha sot në gjyqin kundër ish-bashkëshortit, yllit të Hollywood Johnny Depp, se kishte frikë për jetën e saj kur sipas saj,...

Amber Heard publikon për herë të parë foton kur u sulmua...

0
Amber Heard publikoj një foto të saj të papublikuar më parë kur dyshohet se Johnny Depp ia kishte hedhur telefonin asaj. Fotografia tregon një...

Gjyqi i Johnny Depp: Elon Musk vizitonte shpesh Amber Heard kur...

0
Kujdestari i shtëpisë së aktorit të Hollywood, Johnny Depp, ka thënë sot në gjyq se sipërmarrësi Elon Musk vizitonte rregullisht në orët e vona...

Asistenti i Johnny Depp zbulon momentin që ai kërkoi për divorcin...

0
Ish-ndihmësi i Johnny Depp, Kevin Murphy, i cili punoi për të për 8 vjet para se të linte vendin e punës në vitin 2016,...

Publikohet një pjesë e ditarit të Amber Heard gjatë seancës gjyqësore...

0
Hyrja e ditarit të Amber Heard, e cila dyshohet se është shkruar gjatë muajit të saj të mjaltit në një tren në Azinë Juglindore,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS