Ballina Etiketimet Alepo

Etiketim: Alepo

Nga një sulm raketor vriten 7 civilë në Alepo

0
Zjarri raketor ndaj qytetit të kontrolluar nga qeveria veriore Siriane, Alepo, të enjten vrau shtatë civilë dhe u plagos 30, tha televizioni shtetëror. "Shtatë civilë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24