Ballina Etiketimet Albin Kurti

Etiketim: Albin Kurti

Mbërrijnë te Albin Kurti pesë emisarët ndërkombëtarë

0
Kanë mbërritur në Qeveri të premten në mëngjes pesë të dërguarit ndërkombëtarë të cilët do të priten nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. Kurti do...
Flaka Krelani takohet me kryeministrin Kurti në New York

Flaka Krelani takohet me kryeministrin Kurti në New York

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, këto ditë ka qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.Mes shumë prej vizitave zyrtare, shefi i Qeverisë së Kosovës...

Bushati: Rama flet gjuhën e Vuçiqit, justifikon armatosjen nga Rusia e...

0
Serbia ka blerë armë nga Kina, gjë që ka sjellë reagimin e vendeve të Ballkanit si Kosova dhe Mali i Zi.Për analistin Andi Bushati...

Kurti u del në ballkon të Qeverisë, protestuesit e VV’së brohorasin...

0
Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka dalë në ballkonin e qeverisë për të përshëndetur protestuesit në shesh të Prishtinës. Kur Kurti doli që...

Kurti: Reciprociteti me Serbinë do të ndodhë, do të largojmë të...

0
Kryeministri Albin Kurti ka thënë se Kosova do ta vendos masën e reciprocitetit ndaj Serbisë, ku sipas tij kjo është vlerë barazie e jo...

Albin Kurti i shkruan letër Trumpit dhe Pompeos, ja çfarë thotë

0
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, u ka dërguar letër Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe Sekretarit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24