fbpx
21 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Albin Kurti i shkruan letër Trumpit dhe Pompeos

Etiketim: Albin Kurti i shkruan letër Trumpit dhe Pompeos

Albin Kurti i shkruan letër Trumpit dhe Pompeos, ja çfarë thotë

0
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, u ka dërguar letër Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump si dhe Sekretarit të...