Ballina Etiketimet Albi

Etiketim: Albi

Albi dhe Azet vijnë me një tjetër këngë të re “Bleiben Wach”

Albi dhe Azet vijnë me një tjetër këngë të re “Bleiben...

0
Artistët me origjinë nga Kosova, Azet dhe Albi, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor."Bleiben Ëach" mban titullin kënga e tyre e re,...
Albi dhe Azet publikojnë këngën e re “Habibi”

Albi dhe Azet publikojnë këngën e re “Habibi”

0
Reperi i njohur shqiptar, Azet, ka publikuar projektin e ri muzikor të quajtur "Habibi".Ai ka bashkuar forcat me të vëllanë, Albin, i cili ka...

Albi Nako e quan ‘Mbretëreshë’ Klaudia Pepan në postimin befasues

0
Klaudia Pepa mori pjesë në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “Mon Amour”, ku shkëlqeu me prezencën e saj, por vëmendje edhe më...

Albi Nako dedikim ish bashkëshortes Klaudia Pepa: Mbretëreshë!

0
Klaudia Pepa shkëlqeu në videoklipin e Giulia Luzi dhe Samuel Storm, “ Mon Amour”, kënga e re që premton të kthehet në një kolonë...

Ekskluzive/ Alba Hoxha: Mjaft më! Nuk kam jetuar kurrë në shtëpinë...

0
Nuk është hera e parë që lajmet për një raport të ngushtë të koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha zënë titujt kryesorë të...

Në ditëlindjen e Klaudia Pepës, Albi Nako me reagimin e tij...

0
Balerina e njohur Klaudia Pepa ka festuar sot 27-vjetorin e saj të lindjes. Në këtë ditë të veçantë, ajo ka vendosur të ndajë një mesazh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24