Ballina Etiketimet Akullore

Etiketim: akullore

Kim Kardashian shijon një akullore rrugëve të Italisë, teksa kalimtarët e fotografojnë nga mbrapa

Kim Kardashian shijon një akullore rrugëve të Italisë, teksa kalimtarët e...

0
Kim Kardashian tregoi figurën e saj trupore në një kostum të ngushtë, teksa doli për një akullore në Portofino, Itali të dielën.Yllit 41 vjeçe,...

Njerëzit në kohën e Covid-19, konsumojnë më shumë akullore dhe hedhin...

0
Në kohën e Covid, njerëzit po dalin më pak e po kalojnë më shumë kohë në shtëpi, dhe kjo do të thotë...

Gjyqi i Johnny Depp/ Ish-gruaja: I bëra foto pa ndjenja me...

0
Amber Heard, ish-gruaja e yllit të Hollywood, Johnny Depp tha sot në ditën e pestë të gjyqit me të, se e fotografoi pa ndjenja...

A keni dëgju për akullore pa gluten?

0
Kremoze, e ftohtë dhe e ëmbël – kjo është ajo që duhet të shijojë akullorja. Por nga vjen shija e saj në të vërtetë? Cilat janë...

Akullore me banane dhe tërshërë

0
Përgatitet për rreth 5 minuta, ka shijen e një ëmbëlsire, nuk ka sheqer të tepruar dhe është e pasur me fibra dhe proteina Përbërësit: – 3...

Akullore kremoze, vetëm me banane

0
Krejt e lehtë, e shëndetshme dhe me shije të freskët Përbërësit për dy racione: 1 banane e madhe, e pjekur shumë. Përgatitja: Merrni bananen shumë të pjekur, duhet...

Bëni bazën për akullore nga katër përbërës

0
Për akullore e cila do t’ju shërbejë si bazë për variantet me pemë dhe çokollatë ju nevojiten vetëm katër përbërës Ata të cilët duan shije...

Aktorja turke: Nuk kam para as për një akullore

0
Jeta e mediave apo rrjeteve sociale i paraqet botës një jetë shumë luksoze, shumë larg çdo lloj problemi apo pamundësie ekonomike. Është mëse e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24