Ballina Etiketimet Aktivizohen

Etiketim: aktivizohen

Njerëz të gjakosur në Londër/ Pas përshkallëzimit të protestave, aktivizohen edhe...

0
Pas degjenerimit në dhunë të protestuesve të “Black Life Matter”, të cilët nisën të shkatërrojnë edhe statujat, është aktivizuar grupi i ekstremistëve të djathtë...

Dy raste me koronavirus te skuadra ku aktivizohen shqiptarët

0
Te Shkëndija dhe Renova disa futbollistë kanë rezultuar pozitiv në koronavirus. Sportmedia maqedonase ka bërë të ditur se te skuadra e Shkëndijës dhe Renovës janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24