Ballina Etiketimet Aktivitetin

Etiketim: aktivitetin

“OnlyFans” ndërpret përkohësisht aktivitetin e profileve ruse

0
"OnlyFans" ka ndërprerë përkohësisht aktivitetin e profileve ruse dhe ka deklaruar se nuk do i shërbejë (për një afat të pacaktuar) krijuesve të atij...

Ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit, arrestohet 35-vjeçari në...

0
Vijon operacioni policor i koduar "Fati i lojërave".Goditet nga Komisariati i Policisë Nr. 6, një tjetër rast i aktivitetit të kundërligjshëm në fushën e...

Arrestohet i riu në Kavajë, si u kap duke ushtruar aktivitetin...

0
Kavajë/ Finalizohet operacioni policor i koduar "Final Game".Operacioni u zhvillua nga Komisariati i Policisë Kavajë, për goditjen e aktivitetit të kundërligjshëm në fushën e...

Ushtronte aktivitetin pa licensë e kasë fiskale në laboratorin dentar, arrestohet...

0
Një 51-vjeçar, i identifikuar si I.A., ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës për ushtrim të aktivitetit pa licensë e kasë fiskale, në...

Fortnite e ka shtyrë për një javë aktivitetin e përfundimit të...

0
Gjithashtu, është shtyrë edhe fillimi i sezonit të ri Epic Games kanë bërë të ditur, se është shtyrë për një javë aktiviteti Live i përfundimit...

Tirane/ Ushtronte aktivitetin e lojrave te fatit ne lokal, arrestohet pronari...

0
Policia e Tiranës ka arrestuar pronarin e një lokali në kryeqytet, pasi përdorte biznesin e tij për drogë dhe lojëra fati. ...

Denoncimi i PD: Kompania qe operonte ne Landfillin e Sharres, po...

0
PD, përmes zëdhënëses Ina Zhupa, denoncon se kompania që operonte në Landfillin e Sharrës ku  u vra Ardit Gjoklaj është rilicensuar sërish,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24