Ballina Etiketimet Airbnb

Etiketim: Airbnb

Airbnb do të largohet nga Kina

0
Kompania Airbnb nuk do të ofrojë më shërbime në Kinë, ku politika për zero raste të infektimit me koronavirus, nënkupton se masat izoluese janë...

Uber, Airbnb, Lyft largojnë mijëra të punësuar pasi Silicon Valley është...

0
Airbnb, Lyft dhe Uber po largojnë mijëra punonjës të tyre nga puna për shkak të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit. Sipas një raporti nga...

Kompania Airbnb paralajmëron masa pas sulmit në Kaliforni

0
Kompania Airbnb ka njoftuar se ka ndërmarrë masa kundër ahengjeve të paautorizuara në pronat e tyre, pas sulmit me armë zjarri ku mbetën të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24