Ballina Etiketimet Agjensia

Etiketim: Agjensia

Agjencia Kombëtare e Bregdetit ‘lan duart’ nga tragjedia e Himarës: Kontrollet...

0
Agjencia Kombëtare e Bregdetit ka reaguar në lidhje me tragjedinë e Himarës, ku skafi aksidentoi për vdekje të miturën, Joanda Avdia. AKB shprehet se kontrolli...

Agjencia e re e Kujdesit Shëndetësor, Manastirliu: Asnjë strukturë publike apo...

0
Krijohet Agjencia e re e Sigurimit të Cilësisë dhe Kujdesit Shëndetësor dhe Shoqëror, një institucion që ka mekanizmat për të monitoruar dhe akredituar strukturat...

Agjensia Shteterore Kadastres Librazhd  “falsifikon” hartën treguese të pronës, bashkia Prrenjas...

0
Në fund të mandatit të saj, ish kryetaria e Bashkisë Prrenjas  Miranda Rira ka miratuar një leje ndërtimi, harta e së cilës ishte e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24