Ballina Etiketimet Afrona Dika

Etiketim: Afrona Dika

Konfirmohet se janë ndarë Blero dhe Afrona Dika

Konfirmohet se janë ndarë Blero dhe Afrona Dika

0
Ka tash e sa ditë që në mediat flitet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.Dyshimet lindën nga fakti...
Blero dhe Afrona Dika fshijnë të gjitha postimet e përbashkëta në rrjetet sociale

Blero dhe Afrona Dika fshijnë të gjitha postimet e përbashkëta në...

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe blogerja Afrona Dika, janë së bashku prej shumë vitesh.Dyshja u martuan në shtator të vitit 2019 në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24