Ballina Etiketimet Afroheshin

Etiketim: afroheshin

Peshkatarët po i afroheshin vrimës gjigante, dëshmitarja publikon pamjet dhe rrëfen...

0
Një grua ka kapur momentin drithërues kur dy peshkatarë lundruan në mënyrë të rrezikshme afër një vrime të madhe rreth 20 metra të gjerë. Sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24