Ballina Etiketimet Aeroplani

Etiketim: Aeroplani

Aeroplani privat i Elvis Presley shitet në ankand

0
Aeroplani privat i Elvis Presley, me 9 sedilje origjinale prej kadifeje të kuqe, u shit në ankand për 240 000 euro. Mjeti fluturues Lockheed 1329...
Aeroplani i Miley Cyrus bën ulje emergjente pas goditjes nga rrufeja

Aeroplani i Miley Cyrus bën ulje emergjente pas goditjes nga rrufeja

0
Miley Cyrus tha se ajo dhe ekuipazhi i saj janë mirë dhe të sigurt pasi një aeroplan me të cilin po shkonin në Paraguai...

“Aeroplani” mund të zbarkojë në Stamboll

0
“Aeroplani” mund të zbarkojë në Stamboll, në stacionin e radhës si trajner. Presidenti i Fenerbahce, Ersun Yanal, ende po përpiqet të identifikojë trajnerin e ri...

Kongo: Aeroplani rrëzohet mbi shtëpi, të paktën 27 të vdekur

0
Të paktën 27 njerëz kanë humbur jetën sot në një përplasje avioni në një vendbanim në Republikën Demokratike të Kongos, thanë autoritetet lokale. Aeroplani Dornier...

Aeroplani me pasagjerë shpërthen në flakë pak momente pasi zbret në...

0
Pak momente pasi mbërriti në aeroportin Sharm el-Sheikh në Egjipt, një Boeing 737-800 i menaxhuar nga një kompani me kosto të ulët ukrainase, ka...

Çfarë ndodh kur aeroplani përplaset me tufën e zogjve?

0
Kur aeroplanët ia mësyjnë qiellit, ata nuk janë të vetmit që fluturojnë atje lart. Avionët janë në territorin e zogjve tani, dhe është e pashmangshme...

Aeroplani përplaset në një rrugë në Brazil, menjëherë pasi u ngrit...

0
Të paktën tre persona gjetën vdekjen kur një aeroplan i vogël u përplas në rrugë dhe u përfshi nga zjarri në Belo Horizonte, Brazil. Sipas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24