Suzy Cortez, nga Miss BumBum te dashuria për Messi-n

359

Suzy Cortez njihet për format e saj “bombastike” dhe fal tyre, ajo u zgjodh 3 vite më parë si Miss Bum Bum, i organizuar në Brazil.

Bukuroshja, tashmë në moshën 30-vjeçare, e ka rritur ndjeshëm vëmendjen ndaj saj që në momentin që fitoi konkursin e bukurisë.

Por një tjetër detaj interesant dhe që e ka bërë të rritet vëmendje e mesjave rozë ndaj 30-vjeçares, janë edhe provokimet që ajo bën herë pas here ndaj yllit të Barcelonës, Lionel Messi.

Megjithatë, fatkeqësisht për vajzën, deri tani nga ka pasur asnjë reagim nga “pleshti”.

You might also like
Comments