Surpriza më e bukur e Big Brother ju bë Ejonës dhe Ademit!

[ad_1]

Ka një surprizë për Ejonën dhe Ademin. Big Brother ftoi çiftin që të shkonte në dhomën me pikëpyetje.

Ejona hap derën e para dhe atje gjen të atin e Ademit së bashku me djalin e saj, që ajo e quan “Qofte”.

Të dy ata përqafojnë djalin e tyre.

“Qënke bërë i bukur, më i bukur se babi yt”, i thotë ajo me shaka djalit.

Ata qëndrojnë aty për disa minuta dhe kuptuan që për të mos e marrë në sysh djalin, kishte mendur gjyshja, që i kishte vendosur atij një hudhër në xhep.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *