Supermodeja dizenjon këpucët me të cilat ju nuk do të ecnit kurrë

[ad_1]

Këpucët ‘flip flops’ janë më të preferuarat në verë sepse janë të buta dhe të rehatshme, por Naomi Campbell nuk është këtu për asnjë nga këto arsye.

Supermodeja ka dizenjuar një palë këpucë “flip flops” me të cilat ju nuk do të mund të ecni kurrë.

“Flip flop” kanë një takë shumë të hollë dhe të lartë dhe janë mjaft të rrezikshme për të ecur.

Postimi i Naomi Campbell

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *