Super jahti nga Porsche që do të kushtojë dhjetë milionë euro

Prodhuesi gjerman Porsche, është duke e ndërtuar një jaht me bord të gjatë 35 metra, tërësisht nga alumini.

Lundra luksoze do të ketë shumë përparësi teknologjike, së bashku me lehtësinë në lëvizje dhe komoditet.

Mirëpo, për të pasur këtë jaht duhet të paguhet hiq më pak se dhjetë milionë euro.

Nuk bëhen të ditura detajet tjera, pasi ato do të mësohen gjatë lansimit të tij në Monaco Yacht Show gjatë muajit shtator.

Super jahti nga Porsche

Kontrolloni gjithashtu

Shelby prezanton konceptin e ri

Kompania e njohur amerikane, Shelby American, prezantoi kreacionin e saj të ri të modelit Mustang …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *