Sulmojnë një person dhe ia grabisin 500 euro

[ad_1]

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti së bashku me një të dyshuar tjetër e kanë sulmuar fizikisht viktimën dhe i kanë grabitur 500 euro.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, ndërsa, i dyshuari tjetër gjendet në arrati.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *