Sulmohet këngëtarja serbe në mes të koncertit (VIDEO+16)

Gjatë një koncerti të këngëtares serbe, Jelena Karleusha ka ndodhur një incident i pazakontë.

Teksa këngëtarja ishte duke performuar në skenë, dhe gjersa ishte duke ia zhveshur pantallonat një djali të ri, kjo ka krijuar kaos, pasi edhe një vajzë nga publiku ka tentuar ta prek djalin, transmeton ABC 24 ALBANIA.

Por, këngëtarja ka thirrur sigurimin, dhe më pas ndodhi kaosi, që detyroi vajzën e panjohur të kap për flokësh divën serbe.

Kanë qenë sigurimi që ka ndërhyrë duke larguar nga skena vajzën e panjohur.

kengetarja-2_1468367055-1382065

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *