Stop – Ankesa e qytetarit: Sahati i ujit u ndërrua dy here ne një muaj! (8 mars 2018)

5stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene – E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Gratë dhe vajzat festuan sot 8 marsin.Një qytetar nga zona e Astirit, ankohet në “Stop”, se po i ndërrojnë sahatin e ujit, dy herë brenda një muaji, pa autorizim dhe pa e pyetur. Ministria e Drejtësisë ka reaguar për rastin e raportit të ekspertit mjeko-ligjor, Albert Kreci, i cili klasifikoi “plagosje të lehtë”, pasojën e aksidentit të një 13 vjecari. Kreci u pushua nga puna dhe u cua në prokurori për procedim penal.

You might also like
Comments