“Skifterat” tallen me Dritën

[ad_1]

Të dielën do të zhvillohet derbi më i madh ndërmjet dy skuadrave të të njëjtit qytet, Gjilani dhe Drita, në kuadër të javës së 32-të të elitës së futbollit.

“Po zhvillohet sot stërvitja e fundit për takimin kundër KF mbijetesës, ndërsa ‘Skifterat’ përmbyllin organizimin të premten prej orës 20:00 në shkallët e stadiumit, kësaj here vetëm për prestigj në mungesë të theksuar të kundërshtarëve”, thuhet nga ‘Skifterat’.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *