Shtyhet loja e ping-pongut Uells-Kosovë, shkaku i vizave

[ad_1]

Ndeshja mes Kosovës dhe Uellsit është caktuar që të luhet të enjten pasi që ishte shtyrë si rrjedhojë e problemeve të shqiptarëve nga Kosova në marrjen e vizave për në Britani të Madhe.

Është hera e dytë që kjo ndeshje kualifikuese për Kampionatin Europian të Grave po shtyhet, shkruan BBC.

Ky takim do të zhvillohet ne ora 13:00.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *