Shpërthim në Itali, ka të vdekur dhe të zhdukur

0
108
blank
Gjigandi

Të paktën tre persona kanë humbur jetën dhe dy të tjerë konsiderohen të zhdukur pas një shpërthimi në një fabrikë fishekzjarrësh në Sicili.

Lajmi është bërë i ditur nga shërbimet lokale të urgjencës,……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu