Gjigandi
Ballina Lajme Shqip Shpërthen bombola e gazit, dëmtohen pronari i banesës dhe bashkëshortja e tij

Shpërthen bombola e gazit, dëmtohen pronari i banesës dhe bashkëshortja e tij

0
4

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën “Shefqet Kuka”, në Tiranë.

Atje ku në ambientet e jashtme të banesës së shtetasit M.G., ka plasur një bombol gazi.

Sipas policisë, për pasojë janë dëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G.

Atë menjëherë u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu