Shpërthejnë shqiptarët: Asiston Bunjaki, shënon Celina

Shqiptarët kanë shkëlqyer për Twenten në Holandë

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Bersant Celina, ka shpëtuar Twenten nga humbja duke shënuar golin e barazimit ndaj PSV Eindhoven në minutën e 92’të, ndeshje e cila përfundoi 2:2.

Për golin e një pike që u shënua në minutën e fundit të lojës shtesë, asistoi shqiptari Enis Bunjaki.

Kontrolloni gjithashtu

Zyrtare: Real Madrid përforcohet me një superlojtar

Vinicius Junior është futbollist i ri i kampioneve të Evropës dhe Botës, Real Madrid. Real …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *