ShowBiz

Dua Lipa në krahët e bishës Joshua

[ad_1] Dua Lipa ishte prezentë në mbrëmjen e mbajtur “2017 Glamour Women of the Year Awards”, me ç’rast fitoi edhe çmimin “Artiste e shquar” të cilin e prezentoi kampioni i botës në boks, Joshua Anthony. Në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Dua ka falënderuar Joshuan …

Lexo më shumë

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja në anglisht, rrëfen për veten e saj. Në maj të një shkëmbi që duket të jetë në Shqipëri. “Për mua muzika është gjuha universale e njerëzimit. Unë nuk u bëra këngëtare thjesht për tu argëtuar. …

Lexo më shumë

Zbulohet fotoja e rrallë e Luana Vjollcës

[ad_1] Vitet kalojnë dhe ndryshimet janë normale, por vajzat e shoëbiz janë ato që kanë ndryshuar më shumë. Së fundit një foto po qarkullon në internet është e Luana Vjollcës, e cila sot duket ndryshe nga ajo që ka qenë disa vite më parë. “Vipat e Bllokut” kanë publikuar foton, …

Lexo më shumë

Demi Rose i heq rrobat në Ibiza (+18)

[ad_1] Modelja e famshme britanike Demi Rose ka ekspozuar gjoksin e saj seksi në Ibiza, teksa është freskuar gjysmëlakuriq në det. Bukuroshja zeshkane kishte veshur vetëm brekët e larjes, ndërsa në pjesën e sipërme të trupit mbante një qafore interesante prej ari. Demi, 22-vjeçare, që dikur kishte një lidhje dashurie …

Lexo më shumë

Kylie konfirmon lidhjen me Travis Scott?

[ad_1] Kylie Jenner dhe i dashuri i përfolur Travis Scott ishin së bashku në Miami! 19-vjeçarja ishin me reperin ndërkohë që ai ndaloi me grupin për një video muzikore të martën. Gjatë asaj nate, Kylie dhe Travis u përpoqën të mbajnë një profil të ulët pasi u ndalën për një …

Lexo më shumë